Edzésen estek egymásnak a Bayer-játékosok - videó

Az egyik főszereplő a sérüléséből visszatérő Karim Bellarabi volt.
Budai László 2016. december 16., péntek 7:29
Az egyik főszereplő a sérüléséből visszatérő Karim Bellarabi volt.
Szerző: Budai László 2016. december 16., péntek 7:29

 

Három hónapos kényszerpihenő után tért vissza a Bayer Leverkusenbe Karim Bellarabi, aki csütörtökön már együtt is edzhetett a társaival. A gyakorlást azonban biztos nem így képzelte. A német válogatott játékosának a csapat védője, Roberto Hilbert szólt oda, hogy túl lazán veszi az edzést, amire Bellarabi bepöccent, a két labdarúgó szópárbaja odáig fajult, hogy egymásnak is mentek, a társaknak kellett szétválasztaniuk őket.

A tréninget ezután be is rekesztette Roger Schmidt vezetőedző.

Átigazolások
Újpest
Belga erőcsatár jöhet
Az Újpest előrehaladott tárgyalásokat folytat a belga élvonalbeli KVC Westerlo 24 éves csatárával, Kyan Vaesennel. (Lila Sector Facebook-oldal)
Fradi
Tóth Alex következő napjai
Szombaton hazarepült, vasárnap Bournemouth-ba utazhat, áteshet az orvosin, és ha mindent rendben találtak, hétfőn alá is írhat, majd már új csapatával edzhet Tóth Alex. (MNO)
Videoton/Paks
Haraszti újra Fehérvárra mehet
A Paks kétszeres Magyar Kupa-győztes középpályását, Haraszti Zsoltot kölcsönvenné az NB II-ben 11. helyen álló Videoton.
Tovább az összes átigazoláshoz