Hiába a norvég Erling Haaland negyedik németországi tétmeccsén szerzett nyolcadik gólja, a Borussia Dortmund meglepetésre 3-2-re kikapott a Werder Brementől kedden, így már a legjobb 16 között búcsúzott a Német Kupától az egyik legnagyobb esélyes.
Német Kupa, nyolcaddöntők:
Schalke 04 – Hertha BSC 3-2 - hosszabbítás után
Werder Bremen – Borussia Dortmund 3-2
Korábban:
Eintracht Frankfurt – RB Leipzig 3-1
1. FC Kaiserslautern (III.) – Fortuna Düsseldorf 2-5
Szerdán:
18:30: Bayer Leverkusen – VfB Stuttgart (II.)
18:30: SC Verl 1924 (IV.) – Union Berlin
20:45: Bayern München–Hoffenheim
20:45: Saarbrücken (IV.) – Karlsruher SC (II.)
Átigazolások
Diósgyőr
Régi-új arc a stábban
Dobos Attila lesz a DVTK NB II-es csapatának erőnléti edzője, Takács Péter vezetőedző stábjában. (Diósgyőri Könyv)
Kisvárda
Egy új arc a rajton
A felkészülés hétfői rajtján csatlakoznak a kerethez a máshova kölcsönadott futballisták, az eddigi várdai kölcsönjátékosok viszont távozhatnak. Egyelőre a Dunaszerdahelyről érkező Cristián Herc tekinthető új arcnak.
NB I
Bernd Storck visszatérne
"Figyelemmel követem az NB I-et, és természetesen a válogatott meccseit. Ha olyan projekt lenne, ami felkeltené az érdeklődésemet, szívesen visszatérnék” - Bernd Storck a Nemzeti Sportnak.