24 meccs óta nem találtak legyőzőre hazai pályán.
Csakfoci Admin 2016. szeptember 23., péntek 21:03
Szerző: Csakfoci Admin 2016. szeptember 23., péntek 21:03

A Borussia Dortmund a Freiburgot fogadta pénteken a Bundesliga 5. fordulójának nyitómérkőzésén.

A 2. félidő elejétől úgy tűnt, lefutott a meccs, ám a vendégcsapat szinte a semmiből szépített. Így a hazaiak izgulhattak, és a hosszabbításban szerezték csak meg a biztos győzelmet jelentő harmadik gólt.

A Dortmund pontszámban utolérte a Bayernt, bár a sárga-feketék jelenleg eggyel több mérkőzést játszottak, mindenesetre tapadnak a bajorokra.

Borussia Dortmund – Freiburg 3-1 (Aubameyang 45., Piszczek 53., Guerreiro 91., ill. Philipp 60.)