A Pascarella nevű berlini olasz étteremben az egyik újonnan bevezetett előételt a Hertha magyar vezetőedzőjéről, Dárdai Pálról nevezték el, aki egyébként mintegy 20 éve rendszeres vendég itt.
A Berliner Zeitung cikke szerint az "Antipasto Pal Dardai"nevű előétel 11,5 euróba, azaz mintegy 3500 forintba kerül, kerül, személyesen Antonio séf ajánlásával.
Átigazolások

Légiósok
Szabics Imre
A német Augsburgtól távozó és az egyiptomi Al Ahly SC-hez szerződő Szabics Imre maga kérte, hogy bontsák fel a szerződését a Bundesliga-klubnál. (Augsburger Allgemeine)

Ózd-Sajóvölgye
Elek Ákos nem marad edző
Az Ózd-Sajóvölgye NB III-as csapatát csak a téli szünetig vette át Elek Ákos, aki továbbra is sportigazgatóként képzeli el jövőjét, edzői babérokra nem törne. (BOON)

Al-Ahly
Szabics megérkezett
A klub által közzétett fotó tanúsága szerint Szabics Imre megérkezett Kairóba, és a csütörtök délutáni edzésen már ő is a stáb tagjaként dolgozhatott.