Bundesliga: Tovább száguld a Hertha az új edzővel, Szalait volt csapata keserítette – eredmények, videók

Bruno Labbadia a negyedik mérkőzésén már a harmadik győzelmét aratta a Hertha BSC élén, ezúttal az Augsburg volt az áldozat. Szalai Ádám a 76. percben lépett pályára a Mainzban, ám ő sem tudott segíteni csapatán, korábbi együttese, a Hoffenheim három ponttal távozott.
Nyikes Zoltán 2020. május 30., szombat 17:26
Szerző: Nyikes Zoltán 2020. május 30., szombat 17:26

Bundesliga, 29. forduló

Hertha BSC–Augsburg 2-0 (Dilrosun 23., Piatek 93.)
Mainz–Hoffenheim 0-1 (Bebou 43.)
Schalke–Werder Bremen 0-1 (Bittencourt 32.)
Wolfsburg–Frankfurt 1-2 (Mbabu 58., ill. An. Silva 27 - 11-esből, Kamada 85.) Kiállítva:  Torro (95. - Frankfurt)
Bayern München–Düsseldorf 5-0 (Jörgensen 15 - öngól, Pavard 29., Lewandowski 43, 50., Davies 52.)

Szabó Bálint
A csakfoci.hu úgy tudja, hogy Szabó Bálint neve is ott van a kiszemeltek listáján a negyedik kerületieknél.
Távozik az EL-győztes játékos
A spanyol Jairo Sampeiro azt sem zárja ki, hogy Magyarországon folytatja pályafutását.