Bundesliga: Szerencsésen nyert a Bayern, gálázott az Augsburg - eredmények, videó

A Bundesliga 30. fordulójában az Augsburg kiütéses, 6-0-s győzelmet aratott a Stuttgart ellen, míg a Bayern München gól nélküli félidő után a hajrában legyőzte az emberhátrányban játszó Werder Brement.
Csakfoci Admin 2019. április 20., szombat 17:45
Szerző: Csakfoci Admin 2019. április 20., szombat 17:45

Bayern München - Werder Bremen 1-0 (Süle 75.)

A Bayern München hazai pályán fogadta a Bundesliga 30. fordulójában a Werder Bremen együttesét. A bajorok gól nélküli első félidőt követően a második félidőben emberelőnybe kerültek, miután az 58. percben Milos Veljekovic megkapta a második sárga lapját, és vele együtt a pirosat.

A kiállítás után Bayern végig támadott, de a helyzeteket rendre elpuskázták. A 75. percben Niklas Süle lőtt 18 méterről kapura, majd a labda Davy Klaassenről a kapust, Jiri Pavlenkát becsapva a kapuban kötött ki.

A vezető gól után a bajorok lendületben maradtak, és helyzeteik is voltak, de mivel több gól nem született, így maradt az 1-0-s Bayern München-győzelem.