Bundesliga: Schäfer visszatért sérüléséből, Sallaiék a hajrában tudtak győzni - eredmények, videók

Schäfer András a 66. perctől pályán volt az Union Berlin döntetlenre végződő bajnokiján, míg Sallai Roland a hajrában állt be a Freiburg meccsén.
Póczik Dávid 2022. március 12., szombat 23:19
Szerző: Póczik Dávid 2022. március 12., szombat 23:19

Sallai Roland csereként, a 84. percben lépett pályára a Freiburg-Wolfsburg bajnokin, melyet a véghajrában tudtak megnyerni a hazaiak. Schäfer András pedig sérüléséből visszatérve szűk fél órát kapott az Union Berlin-Stuttgart találkozón, melyen a lefújás előtt tudtak egalizálni a vendégek.

Robert Lewandowski betalált, viszont a Bayern nem tudott győzni a Hoffenheim vendégéként. Valamint tovább folytatódott a Hertha mélyrepülése, ezúttal a Mönchengladbach otthonában kaptak ki a fővárosiak. Dárdai Márton a kispadról nézte végig a találkozót.

Freiburg - Wolfsburg 3-2

Union Berlin - Stuttgart 1-1

Hoffenheim - Bayern München 1-1

Mönchengladbach - Hertha 2-0

Bundesliga, 26. forduló

Freiburg - Wolfsburg 3-2 (Grifo 7.,44., Schlotterbeck 87., ill. Kruse 52., Arnold 84.)

Hoffenheim - Bayern München 1-1 (Baumgertner 32., ill. Lewandowski 48.)

Union Berlin - VfB Stuttgart 1-1 (Awoniyi 41. - tizenegyesből, ill. Kalajdzic 90.)

Mönchengladbach - Hertha BSC 2-0 (Plea 24., Ginter 59.)

vasárnap játsszak:

Leverkusen-Köln 15.30

Dortmund-Bielefeld 17.30

Frankfurt-Bochum 17.30

Fürth-RB Leipzig 19.30

Topligák: Ronaldo lett minden idők legeredményesebb labdarúgója, nyert a Milan és a Juve is - eredmények, videók
Ronaldo mesterhármast szerzett, így győzelemhez segítette a Unitedet, nyert a Liverpool is, aki így tovább tapad az első Manchester Cityre.