Bundesliga: Őrületes fordulatok Gulácsiék hatgólos rangadóján - videó, eredmények

2-0 után 2-2 nyolc perc alatt, majd a hajrában újra kiegyenlítettek a vendégek - elképesztő fordulatokat és potyagólokat (az egyik Gulácsi Péteré volt) is hozott a Borussia Dortmund és a listavezető RB Leipzig keddi Bundesliga-rangadója (3-3).
Dudás Gábor 2019. december 17., kedd 22:30
Szerző: Dudás Gábor 2019. december 17., kedd 22:30

Bundesliga, 16. forduló:

Borussia Dortmund – RB Leipzig 3-3 (Weigl 23., Brandt 34., Sancho 55., ill. Werner 47., 53., Schick 77.)

Bundesliga: Gulácsi kellemetlen potyagólt kapott a rangadón - videó
Nem sokkal azután. hogy Jadon Sancho nagy helyzeténél a helyén volt, egy már-már ártalmatlannak tűnő szituációból kapott gólt Gulácsi Péter, az RB Leipzig magyar válogatott kapusa a Borussia Dortmund otthonában megrendezett keddi Bundesliga-rangadón.

Union Berlin – Hoffenheim 0-2 (Bebou 56., Baumgartner 91.)

Augsburg – Fortuna Düsseldorf 3-0 (Max 32., 72., Jedvaj 61.)

Werder Bremen – Mainz 0-5 (Quaison 10., 19., 38., Pavlenka 15. – öngól, Mateta 82.)

A gólpasszos Szalai óriási öngólt is rúgatott az ellenféllel a Bundesligában - videó
Szalai Ádám gólpasszal járult hozzá a Mainz 5-0-s brémai sikeréhez.
REAC
Urbán lehet az edző
Sajtóhírek szerint Urbán Flórián veheti át a harmadosztályban szereplő rákospalotaiak irányítását.