Bundesliga: Orbán és Szalai is kimaradt a "magyar rangadóból" - videó

A Gulácsi Péterrel felálló RB Leipzig hazai pályán 3-1-re legyőzte a Mainz együttesét a német labdarúgó-bajnokság 2020/21-es idényének első fordulójában.
Dudás Gábor 2020. szeptember 20., vasárnap 18:15
A Gulácsi Péterrel felálló RB Leipzig hazai pályán 3-1-re legyőzte a Mainz együttesét a német labdarúgó-bajnokság 2020/21-es idényének első fordulójában.
Szerző: Dudás Gábor 2020. szeptember 20., vasárnap 18:15
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A lipcseiek másik magyar válogatott játékosa, Willi Orbán a kispadon ült. A vendégeknél a csatár Szalai Ádám nem fért be a meccskeretbe.

A mérkőzést 8500 szurkoló tekintette meg a helyszínen. (MTI)

Bundesliga, 1. forduló:

RB Leipzig - FSV Mainz 05 3-1 (Forsberg 17. – 11-esből, Poulsen 21., Haidara 51., ill. Mateta 48.)

Később:

18:00: VfL Wolfsburg - Bayer Leverkusen

Átigazolások
DVTK
Sentic új klubja
A Diósgyőrt elhagyó Karlo Sentic hazatért, és a horvát élvonalbeli Slaven Belupo együttesében folytatja pályafutását.
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Tovább az összes átigazoláshoz