Bundesliga: Megvan Kleinheisler első gólja, Dárdaiék nyertek - videó

Remek játéknapot zártak a "magyaros" csapatok. Ez történt a 8. fordulóban.
Mokány Lajos 2016. október 22., szombat 15:29
Szerző: Mokány Lajos 2016. október 22., szombat 15:29

Dárdai Pál csapata őrzi második helyét, miután 2-1-re nyert a Köln ellen hazai pályán a forduló egyik rangadóján. Emlékezetes meccsen van túl Kleinheisler László is, aki megszerezte első Bundesliga-gólját: a magyar középpályás lőtte csapata vezető találatát 1-1 után a Wolfsburg ellen. Honfitársunk 80 percet töltött a pályán.

Játéklehetőséghez jutott Szalai Ádám is a Hoffenheimben, amely a Leverkusen vendégeként győzött 3-0-ra, a magyar csatár 25 percet kapott csereként beállva.

BUNDESLIGA-EREDMÉNYEK:

Darmstadt - Wolfsburg 3-1 (Ben-Hatira 25., Kleinheisler 68., Sirigu 76., ill. Gomez 60.)

Freiburg - Augsburg 2-1 (Philipp 66., Petersen 78., ill. Altintop 84.)

Hertha - Köln 2-1 (Ibisevic 13., Stark 74., ill. Modeste 65.)

Ingolstadt - Dortmund 3-3 (Cohen 6., Lezcano 24., 59., ill. Aubameyang 59., Ramos 69., Pulisic 91.)

Leverkusen - Hoffenheim 0-3 (Demirbay 15., Wagner 49., Zuber 60.)