Michael Oenning a hazájában dolgozhat újra vezetőedzőként.
Michael Oenning júniusban távozott a Vasastól, miután az együttes másodosztályba való kiesése után nem hosszabbították meg a lejáró szerződését. A német szakember azóta állás nélkül volt, sokat tartózkodott hazánkban, rendszeresen bukkant fel magyar bajnokikon.
Most azonban hazatér: a Bundesliga 2-be frissen feljutott 1. FC Magdeburg szerződtette a vezetőedzői posztra a német klub hivatalos honlapja szerint.
A Magdeburg eddig egy győzelem mellett hat-hat döntetlent és vereséget könyvelhetett el, és jelenleg a 17., kiesést jelentő pozícióban szerénykedik.
Michael Oenning dolgozott már Németországban többek között a Nürnberg és a Hamburg együttesénél is.
A német szakembert így mutatták be a Magdeburgnál.
https://youtu.be/jXbAxfrOVp8
Átigazolások
Hertha BSC
Dárdai Márton
A Berliner Kurier pénteki cikke szerint Dárdai Márton és néhány fiatal játékos más kluboktól is kapott ajánlatot, így nem kizárt, hogy a nyáron távoznak a Herthától.
Csíkszereda
Szabó István egyre közelebb
A román DigiSport megerősíti a Csakfoci korábbi hírét: Szabó István a Csíkszeredánál köthet ki.
Légiósok
Balogh Botond
A török Kocaelispornál állítólag felmerült a Parmától kölcsönvett magyar válogatott védő, Balogh Botond végleges szerződtetése. (mavikocaeli.com.tr)