Bundesliga: Huszti-gólpassz, Aubameyang beindult - videó

Kleinheislerék kikaptak a Bundesliga nyitányán.
admin 2016. augusztus 27., szombat 15:59
Szerző: admin 2016. augusztus 27., szombat 15:59

A német bajnokság nyitófordulójában a Dortmund 2-1-re győzte le a Mainz együttesét, a hazaiak gólfelelőse, Aubameyang kétszer volt eredményes.

A magyar játékosok közül Huszti Szabolcs győzelemnek örülhetett, a rutinos magyar légiós ráadásul egy gólpasszt is kiosztott a Frankfurt 1-0-ra megnyert meccsén a Schalke ellen.

A Darmstadtban Kleinheisler László is pályára lépett, a fiatal középpályás 86 percet töltött a pályán - a meccs a heves vihar miatt 10 percre félbeszakadt -, de a csapata 2-0-ra kikapott a Köln otthonában.

BUNDESLIGA, 1. FORDULÓ:

Augsburg - Wolfsburg 0-2 (Diavi 35., Rodríguez 89.)

Dortmund - Mainz 2-1 (Aubameyang 17., 89. - a másodikat 11-esből, ill. Muto 90.)

Eintracht Frankfurt - Schalke 1-0 (Meier 13.)

Köln - Darmstadt 2-0 (Risse 11., Modeste 61.)

Hamburg - Ingolstadt 1-1 (Wood 30., ill. Hinterseer 79.)

Mönchengladbach - Bayer Leverkusen 2-1 (Hahn 45., Stindl 85., ill. Pohjanpalo 80.)