Nem sokkal azután. hogy Jadon Sancho nagy helyzeténél a helyén volt, egy már-már ártalmatlannak tűnő szituációból kapott gólt Gulácsi Péter, az RB Leipzig magyar válogatott kapusa a Borussia Dortmund otthonában megrendezett keddi Bundesliga-rangadón.
Julian Weigl lövése ugyan nagy erővel érkezett, de védhető volt, ennek ellenére a földön is megpattanó labda alaposan becsapta Gulácsi Pétert, aki végül lábbal ugyan hozzáért a labdához, de védeni nem tudott.
Ezzel került előnybe a Borussia, amely aztán Brandt találatával tovább növelte a fórját.
Átigazolások
DAC
Új sportigazgató
A már eddig is a DAC-nál dolgozó belga Jan-Pieter Martens veszi át a sportigazgatói pozíciót az új szezontól.
Újpest
Tijanit megküldték
Muhamed Tijani Újpestre igazolását követően egy cseh portál nem éppen hízelgő portrét közölt róla, amelyben „renitens” játékosként és "félresikerült" igazolásaként jellemezték.
Maradna klubjánál
Gera Dániel
"Jelenleg úgy érzem, tartozom a szurkolóknak, ezért nem szeretném elhagyni a Persepolist" - mondta Gera Dániel (Bővebben itt!).