Bundesliga: Dárdaiék nem tudtak csodát tenni Sallaiék ellen, szűkösen nyert a Dortmund és ostromolja a Bayernt - eredmények, videók

A Bundesliga 7. fordulójában a Dárdai Pál által irányított Hertha BSC hazai pályán kapott ki 2-1-re a Sallai Rolanddal felálló Freiburg ellen. A hazaiaknál Dárdai Márton egy félidőt, a vendégeknél Sallai csereként 14 percet játszott. A Dortmund 2-1-re nyert odahaza az Augsburg ellen és egy pontra megközelítette az éllovas Bayern Münchent, amely vasárnap az Eintracht Frankfurt ellen lép pályára.
Csakfoci Admin 2021. október 2., szombat 17:24
Szerző: Csakfoci Admin 2021. október 2., szombat 17:24

Bundesliga, 7. forduló

Dortmund-Augsburg 2-1 (Guerreiro 10. - büntetőből, Brandt 51., ill. Zeqiri 35.)

Hertha-Freiburg 1-2 (Piatek 70., ill. Lienhart 17., Petersen 78.)

Stuttgart-Hoffenheim 1-0 (Kempf 18., Mavropanos 60., Massimo 81., ill. Bruun Larsen 84.)

Wolfsburg-Mönchengladbach 1-3 (Waldschmidt 25., ill. Embolo 5., Hofmann 7., Scally 95.) - kiállítva: Lacroix 76. (Wolfsburg)