Fotó: www.twitter.com/werderbremen
A saját kapujának jobb felső sarkát pókhálózta ki a Heidenheim játékosa, ezt követően ugyan kétszer is ki tudott egyenlíteni a másodosztályú csapat, ám az idegenben lőtt több gólnak köszönhetően a Bremen megőrizte élvonalbeli tagságát.
Bundesliga, osztályozó
Heideinheim (II.)–Werder Bremen 2-2 (Kleindienst 85., 98. - 11-esből, ill. Theuerkauf 3. - öngól, Augustinsson 94.)
A párharc győztese: Bremen (összesítésben 2-2 - idegenben lőtt több góllal)
Theurkauf öngólja
Kleindienst 1-1
Augustinsson 1-2
Kleindienst 2-2
Átigazolások
Ferencváros
Naby Keita
Bár korábban úgy tűnt, az FTC alighanem hosszú távon is számol Naby Keitával, két németországi cikk szerint már nem olyan biztos, hogy marad az NB I-ben.
Ferencváros
Robbie Keane
Robbie Keane neve felmerült a Wolverhampton kispadján, de nem igaz, hogy jelentkezett a posztra és nem valószínű a klubváltása - derül ki egy írországi cikkből.
Mezőkövesd
Szerződést hosszabbítottak kapusukkal
Hivatalos honlapján jelentette be az NB II-ben szereplő Mezőkövesd, hogy 2028-ig szerződést hosszabbított Deczki Máté, aki az idei szezonban alapembere Csertői Aurél csapatának.