Bundesliga: A Frankfurt otthon páholta el a Bayernt, Szalaiék értékes idegenbeli győzelmet arattak - eredmények, videók

Az Eintracht Frankfurt 2-1-re nyert vendége, a címvédő Bayern München ellen a német bajnokság 22. fordulójában szombaton. A Szalai Ádámmal felálló Mainz idegenben verte 2-1-re a Mönchengladbachot. A bokasérüléséből felépült Sallai Roland a kispadról szállt be a Freiburgban, amely hazai pályán kapott ki az újonc Union Berlintől.
Csakfoci Admin 2021. február 20., szombat 17:29
Szerző: Csakfoci Admin 2021. február 20., szombat 17:29

Bundesliga, 22. forduló

Eintracht Frankfurt-Bayern München 2-1 (Kamada 12., Younes 31., ill. Lewandowski 53.)

A hazaiak az első félidőben kétgólos előnyre tettek szert, és bár a Bajnokok Ligájában is címvédő müncheniek a második játékrészben jobban teljesítettek - Robert Lewandowski szezonbeli 26. bajnoki góljával szépíteni is tudtak -, mindhárom pontot otthon tartotta az Eintracht.

Az Eintracht sorozatban az ötödik bajnokiját nyerte meg, veretlenségi sorozata pedig már 11 találkozó óta tart.

A két csapat századszor találkozott egymással a Bundesligában, 55 bajor siker és 22 döntetlen mellett ez volt a frankfurtiak 23. győzelme.

Freiburg-Union Berlin 0-1 (Promel 64.)

Sallai Roland bokasérüléséből felépülve a kispadon kezdte a Freiburg Union Berlinnel szembeni mérkőzését, majd a 64. percben küldték pályára, azonban odahaza kikaptak a fővárosiaktól.

Mönchengladbach-Mainz 1-2 (Stindl 26., ill. Oniswo 10., Stöger 86.)

Szalai Ádám kezdő volt a Mainzban, és egy érvénytelen gólt szerzett, mielőtt a 69. percben lecserélte edzője, és nagy meglepetésre 2-1-re nyertek BL-nyolcaddöntős riválisuk otthonában. (MTI/csakfoci.hu)

Köln-Stuttgart 0-1 (Kalajdzic 49.)

Az MU-ba tart?
Lőw Zsolt
Van esély rá, hogy a Chelsea után egy másik nagy angol klub, a Manchester United is alkalmazza Thomas Tuchelt, valamint állandó segítőjét, Lőw Zsoltot.
Ő lehet az új edző
A csakfoci.hu információi szerint Tóth Mihály a legesélyesebb jelölt a Mezőkövesd vezetőedzői pozíciójára, vele kezdheti meg az NB II-es idényt a borsodi csapat.
Muhamed Besic
A csakfoci.hu információi szerint biztossá vált, hogy Muhamed Besic a szezon végén távozik a Ferencvárostól.