Bundesliga: A Bayern idegenben rendezett mészárlást, a Dortmund Sallaiékat verte – eredmények, videók

Már a 15. percben 3-0-ra vezetett a Bayern München a Hoffenheim otthonában, végül hat lőtt gólnál álltak meg a bajorok. A mérkőzés sajnos nemcsak a fociról szólt, a 78. percben ugyanis a játékvezető félbeszakította a találkozót és mintegy 30 percig állt a játék, miután a vendégszurkolók kifeszítettek egy molinót, amin a Hoffenheim tulajdonosát, Dietmar Hoppot szidták, és az édesanyját is a szájukra vették nem épp irodalmi stílusban. A Mainz támadója, Szalai Ádám a 84. percben állt be, míg Sallai Roland kezdőként 70 percet kapott a Freiburgban a Dortmund ellen.
Nyikes Zoltán 2020. február 29., szombat 17:40
Szerző: Nyikes Zoltán 2020. február 29., szombat 17:40

Bundesliga, 24. forduló

Augsburg–Mönchengladbach 2-3 (Löwen 57., Finnbogason 83., ill. Bensebaini 49., Stindl 53., 79.)
Dortmund–Freiburg 1-0 (Sancho 15.)
Hoffenheim–Bayern München 0-6 (Gnabry 2., Kimmich 7., Zirkzee 15., Coutinho 34., 47., Goretzka 62.)
Mainz–Paderborn 2-0 (Quaison 29., Onisiwo 37.)