Bundesliga: Otthon bukott pontokat a Bayern, az üldözője hajrágóllal nyert – eredmények, videók

Nagy meglepetésre nem bírt hazai pályán a Bayern a Werder Bremennel, amely 10 év után szerzett ismét pontot bajnokin a münchenieknél. A Leverkusen a 88. percben szerzett góllal vitte el a három pontot Bielefeldből, így már csak egy pont a hátránya az éllovas Bayernnel szemben.
Nyikes Zoltán 2020. november 21., szombat 17:32
Szerző: Nyikes Zoltán 2020. november 21., szombat 17:32

Bundesliga, 8. forduló:

Bayern München-Werder Bremen 1-1 (Coman 62., ill. Eggestein 45.)
Arminia Bielefeld-Bayer Leverkusen 1-2 (Hradecky 47. - öngól, ill. Bailey 27., Dragovic 88.)
TSG Hoffenheim-VfB Stuttgart 3-2 (Baumgartner 16., Sessegnon 48., Kramaric 71. - 11-esből, ill. González 18., Wamangituka 47., Kempf 93.)
Borussia Mönchengladbach-FC Augsburg 1-1 (Neuhaus 5., ill. Caligiuri 88.) Kiállítva: Framberger 67. - Augsburg
Schalke 04-VfL Wolfsburg 0-2 (Weghorst 3., Schlager 24.)