Robert Lewandowskit lerántották a nyakánál fogva, a játékvezető lemaradt róla, de a "videóbíró" nem.
A videóbíró már a Bundesliga rajtján középpontba került: a Bayern München azt követően kapott meg egy büntetőt, hogy a játékvezető lemaradt arról. A meccs 53. percében - 2-0-s müncheni vezetésnél - a bíró nem észlelte Robert Lewandowski lerántását, és nem ítélt büntetőt. Az eset visszanézése után azonban jelzést kapott, hogy ez 11-est ért. A megítélt büntetőt a sértett értékesítette, ezzel lett 3-0, a Leverkusen később szépített.
Átigazolások
ZTE
Nuno Campos
A mexikói Record szerint az Atlético de San Luis edzőjelöltjei között felmerült Nuno Campos is, de a klubnál a kommunikációs gondok miatt (a stábjának egy része csak portugálul beszél) csökkent az esélye a kinevezésének.
Honvéd
Somogyi Ádám
Egyes sajtóértesülések szerint az AEK Athén is érdeklődött a Budapest Honvéd középpályása, Somogyi Ádám iránt, bár később ezt cáfolták is, mondván; jelenleg nincs előrehaladott tárgyalás az ügyben.
Vasas
Átigazolási tervek
Minden csapatrészbe igazolnának, de nem szeretnének nagyon bő keretet. Ha egy kiszemeltet nem sikerül megszerezniük, nem igazolnak csak úgy valaki mást a helyére - árulta el Erős Gábor. (M4 Sport)