A francia kiosztotta volt trénerét.
A Bayern München francia játékosával, Franck Ribéryvel a spanyol AS című lap készített interjút. A szélső volt edzőjéről, a Manchester Citybe távozó Pep Guardioláról beszélt és nem bánt kesztyűs kézzel vele.
Ribéry szerint a katalán szakember fiatal és egyben tapasztalatlan edző is, aki túl sokat beszél, vagyis túlbonyolítja az egyébként egyszerű játékot. Felrótta neki, hogy a Bajnokok Ligája elődöntőjében az Atlético Madrid ellen Thomas Müller nem volt kezdő, illetve azt is, hogy Jerome Boateng hiába épült fel, még a keretben sem volt.
A gall mindehhez hozzátette: amióta a jóval tapasztaltabb Carlo Ancelotti a bajorok vezetőedzője, azóta újra felszabadultnak érzi magát.
Átigazolások
Aláírt Diósgyőrben
Gróf Dávid
Gróf Dávid személyében háromszoros magyar bajnok, egyszeres kupagyőztes, egykori válogatott kerettag kapust igazolt a DVTK.
Neftci Bakuhoz igazolt
Skribek Alen
A csakfoci.hu korábbi hírének megfelelően Skribek Alen Azerbajdzsánban folytatja pályafutását.
Nagykanizsa
Átigazolás
A Nagykanizsával az előző szezonban az NB II-be feljutó Horváth Balázs a horvát harmadosztályú NK Međimurje együtteséhez igazolt.