Hivatalos: Visszatért a kétszeres BL-győztes a Bayern-kispadra

A bajorok pénteken bejelentették, hogy az idény végéig a korábbi sikeredző, Jupp Heynckes lett a német rekordbajnok régi-új trénere.
Dudás Gábor 2017. október 6., péntek 16:01
A bajorok pénteken bejelentették, hogy az idény végéig a korábbi sikeredző, Jupp Heynckes lett a német rekordbajnok régi-új trénere.
Szerző: Dudás Gábor 2017. október 6., péntek 16:01

A korábbi híreknek megfelelően tényleg Jupp Heynckes lett megint – karrierje során negyedszer – a Bayern München vezetőedzője, a klub bejelentése szerint az idény végéig tért egyelőre vissza a rutinos szakember, aki 2018. június 30-og írt alá.

Segítői Peter Hermann és Hermann Gerland lettek, az új stáb október 9-én, hétfőn áll majd munkába Münchenben.

Semelyik másik klubhoz nem tértem volna vissza, csak a Bayern Münchenhez, nekem a szívügyem ez a csapat. A stábommal együtt azon leszünk, hogy a szurkolók sikeres és eredményes futballt láthassanak a csapattól, nagyon várom már ezt a feladatot

– nyilatkozta visszatérése alkalmából Heynckes, aki 2013-ban távozott a Bayerntől (legutoljára), miután triplázni tudott a csapattal, a BL-t, a bajnokságot és a kupát is megnyerve.

A legrangosabb kupasorozatot egyébként a 72 éves tréner korábban a Real Madriddal is megnyerte.

Átigazolások
Topolya
Szivics irányíthat
Szerb lapértesülések szerint az élvonalbeli Topolya új vezetőedzőt nevez ki Szivics Tomiszláv személyében.
Ferencváros
Legendát válthat Keane
Martin O’Neill szerint Robbie Keane minden adottsággal rendelkezik ahhoz, hogy a skót Celtic következő vezetőedzője legyen.
Légiósok
Keresztes maradna a briteknél
A továbbiakban is Nagy-Britanniában szeretne futballozni Keresztes Krisztián, a Dundee United középhátvédje.
Tovább az összes átigazoláshoz