Guardiola: "Bocs, hogy nem nyertem BL-t" - videó

Pep Guardiola nyilvános müncheni búcsúbeszédében elnézést kért a szurkolóktól amiatt, hogy egyszer sem sikerült elhódítania a Bayernnel a Bajnokok Ligája trófeáját, pedig "a klub és a játékosok is megérdemelték volna" - a spanyol tréner háromszoros bajnokként és kétszeres kupagyőztesként távozik a Manchester Cityhez.
Csakfoci Admin 2016. május 26., csütörtök 14:59
Pep Guardiola nyilvános müncheni búcsúbeszédében elnézést kért a szurkolóktól amiatt, hogy egyszer sem sikerült elhódítania a Bayernnel a Bajnokok Ligája trófeáját, pedig "a klub és a játékosok is megérdemelték volna" - a spanyol tréner háromszoros bajnokként és kétszeres kupagyőztesként távozik a Manchester Cityhez.
Szerző: Csakfoci Admin 2016. május 26., csütörtök 14:59
Átigazolások
BVSC
Duplán igazolhatnak
Két ajkai alapemberrel erősíthet a BVSC, Kovács Nikolasz érkezése már biztosnak tűnik, míg Sejben Viktor is közel áll a zuglóiakhoz.
ZTE
A DVSC-ből igazoltak
A ZTE bejelentette a 19 éves Rácz István érkezését Debrecenből. A fiatal belső védő 3+1 éves szerződést kötött a zalaiakkal.
Tovább az összes átigazoláshoz