Fotó: www.twitter.com/fcbayern
Háromgólos meccsen tartotta otthon a három pontot a negyedik helyezett Mönchengladbach ellen a Bayern München.
Bundesliga, 31. forduló
Bayern München–Borussia Mönchengladbach 2-1 (Zirkzee 26., Goretzka 86., ill. Pavard 37. - öngól)
Zirkzee 1-0
Pavard, öngól 1-1
Goretzka 2-1
Olvastad már?
Bundesliga: Sallai fejes gólja egy pontot ért, megint Haaland lett a Dortmund hőse – eredmények, videók
Hatvanhárom perc jutott kezdőként a Freiburgban Sallai Rolandnak, aki fejjel vette be a Wolfsburg kapuját, ezzel egy ponthoz juttatva csapatát. Már-már úgy tűnt, hogy a Dortmund két pontot hagy a kiesőjelölt otthonában, ám az utolsó pillanatokban érkezett Erling Haaland. Eredmények.
Elolvasom
Átigazolások
ETO FC
Afrikai tehetségek jöhetnek
Újabb guineai ígéretek érkezhetnek Győrbe: Mohamed Zayatte Sylla és Thierno Mamadou Diallo először próbajátékra jöhetnek, utána kaphatják meg első profi szerződésüket.
DVTK/ Puskás Akadémia
Colley váltott
A Puskás Akadémia kölcsönadta Lamine Colley-t a DVTK-nak.
ETO/Újpest
Benbouali pótolhatja Gradisart?
Sajtóhírek szerint az Al-Ahly érdeklődik az ETO FC támadója, Nadhir Benbouali iránt, ám úgy tudjuk, csak egy kiemelkedő ajánlat esetén távozhatna a győriek támadója.