Brutális erődemonstráció: 7 percen át oktatott a Bayern a Bundesliga-rangadón - videó

5-1-re kiütötte idegenben a címvédő Bayern München egyik trónkövetelőjét, a Bayer Leverkusent és átvette az első helyet a tabellán a Borussia Dortmundtól. A végül duplázó Lewandowski góljával már a 4. percben vezetést szerzett a bajor sztárcsapat, amely a 30. és 37. perc között négyszer is betalált, valósággal legázolva jó erőkből álló ellenfelét.
Dudás Gábor 2021. október 17., vasárnap 17:28
Szerző: Dudás Gábor 2021. október 17., vasárnap 17:28

Bundesliga, 8. forduló:

Bayer Leverkusen - Bayern München 1-5 (Schick 55., ill. Lewandowski 4., 30., Müller 34., Gnabry 35., 37.)

17:30: Augsburg – Arminia Bielefeld

Távozik az EL-győztes játékos
A spanyol Jairo Sampeiro azt sem zárja ki, hogy Magyarországon folytatja pályafutását.