34 perc, 5 gól: A duplázó Lewandowskinál is volt jobb a mészárló Bayernben - videó

A Bundesliga éllovasa Stuttgartban hengerelt - Gnabry volt a meccs hőse.
Dudás Gábor 2021. december 14., kedd 20:40
A Bundesliga éllovasa Stuttgartban hengerelt - Gnabry volt a meccs hőse.
Szerző: Dudás Gábor 2021. december 14., kedd 20:40

A sorozatban tizedik bajnoki címéért hajtó bajor gárda egymást követő negyedik találkozóját nyerte a Bundesligában.

A Bayern vezére ezúttal a triplázó Serge Gnabry volt, ugyanis góljai mellett ő készítette elő az Aranylabdáról lemaradt Robert Lewandowski mindkét találatát. (MTI)

Bundesliga, 16. forduló:

VfB Stuttgart-Bayern München 0-5 (Gnabry 40., 53., 74., Lewandowski 69., 72.)

Később:

20:30: Arminia Bielefeld - VfL Bochum

20:30: FSV Mainz 05 - Hertha BSC

20:30: VfL Wolfsburg - 1. FC Köln

Szerdán játsszák:

20:30: Borussia Mönchengladbach - Eintracht Frankfurt

20:30: FC Augsburg - RB Leipzig

20:30: Borussia Dortmund - Greuther Fürth

20:30: Bayer Leverkusen - 1899 Hoffenheim

20:30: Union Berlin-SC Freiburg

Olvastad már?
A Bayern a hatalmasat bakizó Barca-játékost akarja, 100 milliós csatárra hajt fél Európa - külföldi körkép
A legfontosabb és legérdekesebb keddi hírek a külföldi foci világából és a nemzetközi átigazolási piacról. Külföldi körkép.
Elolvasom
Átigazolások
Békéscsaba
Két igazolás
A Puskás Akadémia II-től érkező Major Gergővel, valamint a Szegedről igazolt Papp Áronnal erősítettek a lilák.
Kecskemét
Szabó Bálint aláírt
Hivatalossá vált, amit a Csakfoci előre jelzett: a legutóbb a Csíkszeredában szerepelt Szabó Bálint a KTE-ben folytatja karrierjét.
KBSC
Ferenczi is Barcikán
A nap harmadik igazolása Kazincbarcikán: a 2-szeres magyar válogatott Ferenczi Jánost is megszerezték. Sós Bence pedig visszatér Topolyára.
Tovább az összes átigazoláshoz