Az év öngólját pörgette kapásból a hálóba a Leverkusen kapusa - videó

Ritkán látható öngólt rúgott Lukas Hradecky, a Leverkusen finn kapusa.
Privacsek András 2020. november 22., vasárnap 12:38
Ritkán látható öngólt rúgott Lukas Hradecky, a Leverkusen finn kapusa.
Szerző: Privacsek András 2020. november 22., vasárnap 12:38

A Bundesliga 8. fordulójában a Leverkusen 1-0-ra vezetett a Bielefeld otthonában, amikor a második félidő elején Lukas Hradecky, a vendégek kapusa egy ártalmatlannak tűnő hazaadást olyan sután talált el, hogy a labda a saját kapujában kötött ki. A Leverkusen ennek ellenére 2-1-re megnyerte a meccset.

Nézd meg Hradecky alakítását

Átigazolások
Légiósok
Gulácsi jövője
Ismét Gulácsi Péter lehet az RB Leipzig kezdőkapusa, azonban a következő idénytől már "visszacsúszik" a második helyre a kapusrangsorban.
FTC
Izraeli igazolás jöhet
Az izraeli sajtó szerint az FTC Gavriel Kanichowsky volt csapattársát, a Maccabi Tel-Aviv csapatkapitányát, Dor Peretzet szeretné megszerezni - szúrta ki az Üllői129.
Paks
Böde marad
A Paks bejelentése után hivatalossá vált, hogy a következő idényben is a Paksot erősíti Böde Dániel.
Tovább az összes átigazoláshoz