A Schalke 04 labdarúgócsapata egy év után visszajutott a német első osztályba. A gelsenkircheni gárda szombat este a vendég St. Pauli együttese felett aratott 3-2-es sikerével biztosította be bajnoki címét a Bundesliga 2-ben.
A találkozót több mint 62 ezer drukker követte élőben a Veltins Arénában, a lefújáskor valóságos hangrobbannással ünnepelve a sikert.
Az ugyancsak feljutást érő második, valamint az osztályozós harmadik helyre még több csapat is esélyes a jövő heti záróforduló előtt. (MTI / csakfoci.hu)
Neked ajánljuk
Átigazolások

Szpari
Igazolás és profi szerződés
Tarcsi Róbert az ETO-tól érkezett és profi szerződést kötött a Nyíregyházával, míg a saját nevelésű Czimer-Nyitrai Ádámmal szintén profi szerződést kötött a klub. (nyiregyhazaspartacus.hu)

Vasas
Korábbi csapatai vinnék Bereczet
Honlapunk úgy tudja, Berecz Zsombor három magyar klubnál merült fel: a Kazincbarcika, a Mezőkövesd és a Diósgyőr is szívesen látná a középpályást. Jelenleg a DVTK tűnik a legesélyesebbnek.

Videoton
NB Ii-es riválistól igazoltak
A Békéscsabától igazolt 19 éves balhátvéddel, Rostás Szilárddal erősítette meg keretét az NB II-es szezonra készülő Vidi.