Bese Barnabás a kispadról nézte a Le Havre vereségét, Nagy Dominik csak a lelátón örülhetett.
Magabiztos, 4-1-es győzelmet aratott az Arka Gdynia otthonában a Legia Warszava az Ekstraklasa pénteki játéknapján. A Nagy Dominikot a mérkőzésre nem nevező varsóiak már 3-0-ra is vezettek, a hazaiak szépítő gólja után pedig eldöntötték a három pont sorsát.
Nem járt szerencsével a Bese Barnabást foglalkoztató Le Havre a francia másodosztályban. A péntek esti meccsen a Clermont 1-0-s sikerével pont nélkül hagyta a hazaiakat. Bese Barnabás a kispadon kapott helyet, nem állt be.
Átigazolások
Légiósok
Szoboszlai és a Real Madrid
Külföldön arról cikkeznek, hogy Vinícius Júnior Szoboszlait ajánlja be a Real Madridnak.
Ferencváros
Afrikai védő a kiszemelt?
Sajtóhírek szerint a Ferencváros is érdeklődik az ukrán Kryvbas kameruni védője, Yvan Dibango iránt.
DVTK
Egy másik volt NB I-es edző is jelölt volt
A DVTK kispadjára az egyik jelölt Srđan Blagojević volt, azonban a magyar klub vezetői végül Nebojša Vignjević mellett döntöttek. (Sportska Centrala)