Mutatunk egy tippet az esti ManCity-Lyon BL-meccsre - ezekben látják a hétvége "tutijait"

Ismét három meccsel támadjuk be a hétvégét. A www.tipplap.hu csapata – intelligens elemzőrendszere segítségével – felkészülten várja a találkozókat. Lássuk a triót!
Csakfoci Admin 2020. augusztus 15., szombat 14:35
Ismét három meccsel támadjuk be a hétvégét. A www.tipplap.hu csapata – intelligens elemzőrendszere segítségével – felkészülten várja a találkozókat. Lássuk a triót!
Szerző: Csakfoci Admin 2020. augusztus 15., szombat 14:35

Szombaton délután a svéd második vonalban a Sundsvall a GAIS-t fogadja. A tabellán elfoglalt helyezésük alapján sima hazainak kellene lennie a történetnek, ám a házigazda mostanság hibázott, a vendégek pedig többször is ikszeltek. A gólos opció viszont felettébb vonzó – a közös múltjuk is ezt támasztja alá. Ha lesz három találat, akkor 1.9-es szorzóval kalkulálhatunk.

Este a Manchester City a Lyonnal mérkőzik meg a BL-ben. A bukik alacsonyan tartják az angolok sikerét, abban önmagában nem látunk értéket. Viszont ha találatokkal kapcsoljuk össze az alapötletet, már 1,7 körüli odds-cot kapunk. H és 2.5 over – ezzel támadunk!

Vasárnap este a norvég élvonalban a Rosenborg az Aalesundot fogadja. A trondheimi alakulat az élmezőny tagja, otthon rendre nyer, idegenben viszont gyakran hibázik. Az újonc a sereghajtó, a védelme gyenge – ma sem számíthatnak a narancssárgák sok jóra. Hazai győzelmet és legalább három találatot várunk, így az irodák már 1.7 fölött fizetnek!

Sok sikert és kellemes pihenést kíván a www.tipplap.hu csapata! 

Átigazolások
MLS
Jó pénzt adnak Ojediranért
A DVSC ex-játékosa, a 2024 nyarán a francia Lens-nak eladott Hamzat Ojediran 3 millió euróért az MLS-ben szereplő Colorado Rapids együttesébe igazolhat. (Santi Aouna)
FTC/DVSC
Bárányt vinnék?
A Blikk szerint a címvédő FTC már a téli átigazolási időszak során megszerezné a DVSC 25 éves csatárát, Bárány Donátot.
Légiósok
Barkóczi bontott Brazíliában
Barkóczi Benedek szerződést bontott a brazil Santa Fével, mert a klub nem teljesítette a járulékfizetést, így a magyar támadó nem kapott munkavállalási engedélyt. Jelenleg szabadon igazolható.
Tovább az összes átigazoláshoz