Sallói főcsoportgyőztest csinált a csapatából Amerikában - videó

Sallói Dániel győztes gólt szerzett a Los Angeles FC elleni 2-1-es bajnokin, amelynek eredményeképpen a Sporting Kansas City az első helyen végzett az MLS Nyugati Főcsoportjában.
Dudás Gábor 2018. október 29., hétfő 8:23
Sallói Dániel győztes gólt szerzett a Los Angeles FC elleni 2-1-es bajnokin, amelynek eredményeképpen a Sporting Kansas City az első helyen végzett az MLS Nyugati Főcsoportjában.
Szerző: Dudás Gábor 2018. október 29., hétfő 8:23
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Így a rájátszás első körét ki is hagyhatja az SKC, csak a konferencia-elődöntőben csatlakozik majd a mezőnyhöz. Németh Krisztián ezúttal nem lépett pályára.

Sallói Dániel 11 góllal zárta az alapszakaszt, ezzel a második legeredményesebb magyar lett az MLS-ben, igaz, a 15 gólos Nikolics Nemanja együttese, a Chicago Fire nem jutott a playoff-ba.

Átigazolások
Sepsi OSK
Funsho Bamgboye
Korábbi NB I-es szélsőt igazolt a Sepsi OSK.
Honvéd
3 távozó
Ihrig-Farkas Sebestyén, Simon Benedek és Csilus Tamás szerződése is lejárt a Kispest-Honvédnál, mindhárman távoztak az együttestől. (honvedfc.hu)
Tovább az összes átigazoláshoz