Nincs megállás: Sorozatban harmadszor lőtt gólt Nikolics – videó

Sorozatban harmadik bajnoki mérkőzésén volt eredményes a Chicago Fire támadója, Nikolics Nemanja.
Csakfoci Admin 2019. április 21., vasárnap 12:47
Szerző: Csakfoci Admin 2019. április 21., vasárnap 12:47

Sorozatban harmadik mérkőzésén rúgott gólt az észak-amerikai profiligában (MLS) szereplő Chicago Fire támadója, Nikolics Nemanja. Korábban a Vancouver Whitecaps (1-1), illetve a Toronto FC ellen (2-2) zörgette meg az ellenfelek hálóját.

A 31 éves csatár kezdőként lépett pályára a Colorado Rapids ellen, és a vezérletével a 34. percben megszerezték a vezetést, miután Nicolas Gaitan beadása után fejjel vette be Tim Howard kapuját. Hat perccel később Kamara is eredményes volt, így 1-1-el ért véget a félidő.

Fordulás után alig nyolc perc alatt lerendezte a lényegi dolgokat a Chicago: előbb az 53. percben Sapong talált be, majd a 61. percben Mihalovic is gólt rúgott. A 4-1-es végeredményt Katai állította be a 88. percben, amivel Nikolicsék hét forduló után kilenc ponttal a 7. helyen állnak az MLS Keleti Főcsoportjának tabelláján.