Nikolics nem áll le: Újabb fontos gólt vállalt csapata győzelméből - videó

Az előző idényben gólkirályi címig jutó válogatott támadó szombat késő este ötödik gólját szerezte a szezonban, a Chicago Fire pedig 2-1-re győzött.
Csakfoci Admin 2018. április 22., vasárnap 10:41
Szerző: Csakfoci Admin 2018. április 22., vasárnap 10:41

Újabb gólt szerzett az észak-amerikai profi labdarúgóligában (MLS) Nikolics Nemanja. A magyar válogatott támadó ezúttal 1-0-s állásnál, büntetőből talált be csapata New York Red Bulls elleni bajnokiján, amelyet a Chicago Fire végül 2-1 arányban nyert meg.

A mérkőzés összefoglalója, benne Nikolics gólja 3:05-től:

Nikolics kezdőként a 89. percig volt a pályán, és szezonbeli ötödik gólját szerezte, amivel második a góllövőlistán, együttese pedig a hetedik a Keleti Főcsoportban.

Másik magyar válogatott légiósunk, Németh Krisztián a 78. percben állt be a New England Revolutionbe, amely a Colombus Crew otthonában játszott 2-2-es döntetlent.