A Sporting Kansas City mindhárom magyarja kivette a részét a sikeres felkészülési mérkőzésekből.
Szerdán a "legmagyarabb MLS-csapat", a Sporting Kansas City három 60 perces edzőmérkőzést játszott az FC Tucson próbajátékosai ellen.
Az első találkozón centerként lépett pályára Németh Krisztián, és balszélsőként Sallói Dániel. Előbbi a 40. percben járult hozzá először a kiütéses sikerhez: egy visszatett labdát vágott laposan a kapuba. Az 52. percben aztán egy okos kiugrás után ziccerből ismét betalált. A 6-0-ra végződő összecsapáson Németh duplája mellett Sallói két gólpasszt osztott ki a negyedik és a hatodik találat előtt.
A második mérkőzésen Baráth Botond kapott lehetőséget, ezt kapott gól nélkül lehozta a Kansas: 3-0-ra nyerte meg a csapat. A harmadik meccsen nem lépett pályára magyar játékos.
Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
DVSC
2 kapus érkezett
A DVSC szerződtette Tuska Bálintot és Póser Dánielt.
Ex-Loki
Youga csapatot keres
Amos Youga a francia UNFP FC táborában készül. A korábbi DVSC-középpályás egyike az olyan szerződés nélküli profinak, akik edzőmeccseken bizonyíthatnak a megfigyelőknek, hogy klubot találjanak.