Szombaton is újabb intézkedéseket jelentettek be a sport világában a koronavírus-járvány miatt.
Az észak-amerikai profi labdarúgóliga (MLS) vezetése bejelentette: a csapatok jövő szerdától - így a Sporting Kansas két magyarja, Baráth Botond és Sallói Dániel - egyéni edzésekre használhatják edzőközpontjaik szabadtéri pályáit.
Az MLS-szezon február 29-én kezdődött, ám a járvány miatt mindössze két fordulót tudtak lejátszani a csapatok,
amelyek május 15-ig biztosan nem rendezhetnek mérkőzéseket.
Az új rendelkezés értelmében a játékosok a közös helyiségeket nem használhatják, illetve felhívták a figyelmet, hogy minden egészségügyi és biztonsági intézkedést be kell tartaniuk a gyakorlások idején is. (MTI/csakfoci)
Átigazolások
DVSC
Petíció indult
A DVSC szurkolói petíciót indítottak annak érdekében, hogy Amos Youga visszatérjen szeretett csapatukhoz.
Gyirmót
Többen is érkezhetnek
Medgyes Sinan, Sajbán Máté és Novák Csanád is az NB II újoncánál, a Gyirmótnál folytathatja pályafutását. (kisalfold.hu)
Csákvár
Barkóczi próbajátékon
Barkóczi Benedek próbajátékon szerepel Csákváron, a Szeged elleni felkészülési mérkőzésen gólt is szerzett a 20 éves támadó.