A Chicago Fire magyar támadója, Nikolics Nemanja büntetőből volt eredményes csapat legutóbbi, Vancouver Whitecaps elleni bajnokin.
Az észak-amerikai profiliga (MLS) 6. fordulójában a Nikolics Nemanját soraiban tudó Chicago Fire hazai pályán fogadta a nyugati csoportban nyeretlen Vancouver Whitecapst. A találkozó első félideje gól nélküli döntetlent hozott, majd az 53. percben a Yordy Reyna megszerezte a vezetést David Ousted hatalmas hibája után.
Érdekesség, hogy a dán kapus a korábbi csapata ellen lépett pályára.
A 84. percben kiegyenlítettek a hazaiak, miután Nikolics Nemanja a büntetőt a felső léc alá bombázta, így 1-1-el ért véget a találkozó.
Nikolics a szezonban eddig 4 tétmeccsen játszott, két gólt szerzett. A Chicago Fire a bajnokságban 6 forduló alatt 6 pontot gyűjtött, és a 8. helyen áll az MLS Keleti Főcsoportjának tabelláján.
Neked ajánljuk
Átigazolások

Légiósok
Szalai kölcsönben távozhat
A török Kasimpasa felé tartó magyar válogatott védő, Szalai Attila várhatóan ezúttal sem végleg, csak kölcsönben hagyja el a Hoffenheimet. (Laola1)

Újpest
Nyugalmas következő napok
A Vojvodina 24 éves támadója, Bamidele Yusuf nem igazol a lilákhoz, és egyelőre mással sincs előrehaladott tárgyalás, így a napokban nem várható bejelentés érkezőről. (Lila Sector)

Szpari
Még ketten jöhetnek
Két játékost még szeretne igazolni a Szpari: egy bal oldali belső védőt és egy jobb oldali szélső középpályást.