Drámai meccsen remekeltek légiósaink: Hiába duplázott Nikolics, Sallóiék örülhettek - videó

A tavaly gólkirályi címet szerző Nikolics Nemanja kétszer villant csapata szezonnyitóján, ám a két gólpasszig jutó Sallói Dániel együttese nyerte meg a hétgólos bajnokit.
Csakfoci Admin 2018. március 11., vasárnap 9:38
Szerző: Csakfoci Admin 2018. március 11., vasárnap 9:38

Nem mindennapi mérkőzéssel indult a szezon az Egyesült Államokban Nikolics Nemanjának és a Chicago Fire-nek. A válogatott támadó együttese pont az idény első fordulójában volt szabadnapos, így a Sallói Dániellel felálló vendég Sparting Kansas City-vel ellentétben még nem volt tétmérkőzés a chicagóiak lábában.

A vezetést gyorsan magukhoz ragadták Sallóiék, majd a szünet előtt a fiatal magyar játékos remek passzából kétgólosra növelték előnyüket (0-2). A Chicago nem adta fel, és a szünet után fordítania sikerült: előbb Katai révén szépítettek, majd Nikolics duplájával már 3-2-re vezettek.

Azonban a mérkőzésnek itt még nem volt vége, a 83. minutumban egyenlített a Kansas, majd az utolsó percekben a győztes gólt is megszerezte (3-4), utóbbinál Sallai sarokkal adta a gólpasszt.

Chicago Fire - Sporting Kansas City 3-4 (Katai 70., Nikolics 74., 82. ill.  Gutiérrez 9., 86, Russell 44., Medranda 83.)

REAC
Urbán lehet az edző
Sajtóhírek szerint Urbán Flórián veheti át a harmadosztályban szereplő rákospalotaiak irányítását.
Dárdai Pál
A 26 éves szélső, Fabian Reese a napokban a csapat nevében látogatást tett Dárdai otthonában, a célja pedig az volt, hogy meggyőzze a magyar trénert a júniusban lejáró szerződésének meghosszabbításáról.