MLS: Németh Krisztián okos gólt lőtt, Nikolicsék és Stieberék kikaptak - videó

A Kansas Németh Krisztiánnal és Baráth Botonddal a kezdőben játszott 1-1-es döntetlent a Vancouver együttesével. Nikolics Nemanja és Stieber Zoltán csapata is kikapott.
Privacsek András 2019. május 19., vasárnap 9:25
Szerző: Privacsek András 2019. május 19., vasárnap 9:25

Németh Krisztián szerzett vezetést a Kansasnak az első félidő hajrájában, miután a kapu előtt elfektetett egy védőt, majd a hálóba gurított. A második játékrész elején egy elkésett becsúszás után a játékvezető kiállította a válogatott támadót. A Vancouver végül a hosszabbításban egyenlített, így 1-1 lett a végeredmény. Baráth Botond kezdőként végig a pályán volt, míg Sallói Dániel sérülése miatt nem játszott a Kansasben.

Nikolics Nemanja kezdő volt a Chicagoban, de a második félidőben lecserélték a San José ellen 4-1-re elveszített mérkőzésen. Stieber Zoltán csereként kapott lehetőséget a DC Unitedben, de 2-1-re kikaptak a Houston otthonában.

Nézd meg Németh Krisztián gólját:

Németh Hunor Vajk
Hosszú távú szerződést írt alá a dán Köbenhavnnál az U17-es magyar válogatott játékos, Németh Hunor Vajk.