A Manchester City kiütötte a Realt, öt gólt hozott a Juve-PSG - videó

Az angol csapat már 4-0-ra is vezetett a BL-címvédő ellen, míg a Juventusnak háromszor kellett vezetést szereznie ahhoz, hogy megverje a PSG-t a Nemzetközi Bajnokok Kupáján.
Csakfoci Admin 2017. július 27., csütörtök 9:34
Szerző: Csakfoci Admin 2017. július 27., csütörtök 9:34

Európa legjobb csapatainak részvételével folytatódott a Nemzetközi Bajnokok Kupája elnevezésű felkészülési torna az Egyesült Államokban.

A Bajnokok Ligájában és Spanyolországban is címvédő Real Madrid a Manchester Cityvel mérkőzött. A találkozó első félidejében egy gól sem esett, a másodikban már annál több. Az angol klub játékosai futószalagon lőtték a labdát a Real kapujába, 4-0 után szépített a királyi gárda.

Manchester City - Real Madrid 4-1 (Otamendi 51., Sterling 58., Stones 67., Díaz 82. ill. Rodríguez Arnaiz 90.)

A torna másik mérkőzésen a Juventus a PSG-vel vívott gólpárbajt. Az olaszok 1-0-ra, majd 2-1-re is vezettek, de a franciák mindig egyenlítettek. A harmadik Juve-találatra aztán már nem tudtak válaszolni, így a Juventus nyerte meg az összecsapást 3-2 arányban.
Juventus - PSG 3-2 (Higuain 45., Marchisio 62., 89.-utóbbit büntetőből ill. Guedes 53., Pastore 80.)