Magyar légiósai vezérletével aratott kiütéses győzelmet a Dunaszerdahely - videó

Kiütéses, 5-0-s győzelmet aratott a szlovák élvonalban a DAC, a csallóközi csapat sikeréből oroszlánrészt vállalt két magyar játékos.
Csakfoci Admin 2018. szeptember 1., szombat 23:29
Kiütéses, 5-0-s győzelmet aratott a szlovák élvonalban a DAC, a csallóközi csapat sikeréből oroszlánrészt vállalt két magyar játékos.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. szeptember 1., szombat 23:29

Sima, 5-0-s győzelmet aratott a szlovák élvonal második helyén álló Dunaszerdahely szombati, Szered elleni bajnokiján. A felvidéki csapat első két gólját Vida Kristopher, a harmadikat Kalmár Zsolt szerezte, utóbbi adta Vida első találatánál a gólpasszt is. A DAC harmadik magyarja, Vida Máté a többi légiósunkhoz hasonlóan végig a pályán volt.

Átigazolások
DVSC
Nagy mozgás várható
Sergio Navarro és stábja is távozhat, miközben 10 játékos jövője kérdőjeles. A jelenleg nyíregyházi Manner Balázs és Muhamed Tijani érkezése sem kizárt. (DVSC Fanatics)
Ferencváros
Két kiszemeltről írnak
A 24 éves izraeli-magyar középpályás, Ido Shahar (Maccabi Tel Aviv), illetve a Qarabag 25 éves azeri válogatott balhátvédje, Elvin Cafarguliyev is kiszemelt lehet. (ulloi129.hu)
ZTE
Nuno Campos
Bár automatikusan meghosszabbodott Nuno Campos szerződése a Zalaegerszeg bennmaradásával, a portugál edző elárulta: kivásárlási záradék szerepel a kontraktusában.
Tovább az összes átigazoláshoz