Magyar góllal nyert a román csapat

A román bajnokság második fordulójában a CSMS Iasi 3-1-re győzött a Gaz Metan Medias (Medgyes) ellen.
Csakfoci Admin 2016. július 29., péntek 20:11
A román bajnokság második fordulójában a CSMS Iasi 3-1-re győzött a Gaz Metan Medias (Medgyes) ellen.
Szerző: Csakfoci Admin 2016. július 29., péntek 20:11

A hazai csapat számára ez volt az első meccs a bajnokságban, az Európa Ligában vitézkedett eddig a csapat, ahonnan a Hajduk Split ejtette ki Bőle Lukács csapatát.

A mai mérkőzésen korán vezetést szerzett a Iasi (Jászvásár), azonban a félidő hajrájában a medgyesi csapat egalizálni tudott. Nagyon sokáig úgy tűnt, marad is a döntetlen, aztán jött Bőle, aki a 81. percben a 16-osról szép találatot szerzett, majd a hosszabbításban végleg el is döntötte az együttes a meccset, 3-1 lett a vége.

A győzelemhez nagyban hozzájárult a magyar játékos hajrában szerzett találata.

Átigazolások
ZTE FC
Babati a klubnál edz
A Csíkszeredáról távozó Babati Benjamin a ZTE FC II. edzéseit látogatja és elmondta, hogyan alakulhat a jövője szabadon igazolható játékosként. (zaol.hu)
Ferencváros
Távozhat a válogatott légiós
Az ausztrál válogatott Daniel Arzani már beszélt a Ferencvárossal egy esetleges januári távozásról, amit legfőképpen az MLSZ és az NSMI "magyarszabálya" idézhet elő.
Videoton
Tehetségek írtak alá
A Vidi első csapatában már két bajnoki gólnál járó Nagy Dániel, valamint az U19-es együttes csapatkapitánya, Borsi Péter is élete első profi szerződését írta alá. (vidi.hu)
Tovább az összes átigazoláshoz