Magyar dupla idegesítette fel a Juve legendáját - videó

Vadócz Krisztián remek meccse: két gólt szerzett a magyar válogatott középpályás a rangadón.
Dudás Gábor 2016. október 18., kedd 15:28
Szerző: Dudás Gábor 2016. október 18., kedd 15:28

Vadócz Krisztián ezúttal is kezdőként játszotta végig az indiai Mumbai City bajnokiját, méghozzá a Gianluca Zambrotta edzette Delhi Dynamos otthonában.

A magyar középpályás ki is tett magáért: a 33. percben még buktatták a játékost a félpályán, hasra is esett a légiós, hogy aztán néhány másodperccel később Costa remek labdájára odaérve a hálóba lőjön.

Hat perccel később ismét megvillant a 31 éves, 40-szeres válogatott futballista, és egy kipattanó szabadrúgást fejelt közelről a hálóba.

A Mumbai 2-0-ra vezetett így a szünetben, de végül egy ponttal távozott Delhiből, miután a Dynamos a hajrában 3-3-ra mentette a meccset. Vadócz csapata a 2., a Delhi a 3. a táblázaton.

Delhi Dynamos – Mumbai City 3-3 (Gadze 51., Badji 76., Marcelinho 82. – 11-esből, ill. Vadócz 33., 39., Norde 69.)