Bajnokok Ligája, a legjobb 16 mezőnye

Csoportgyőztesek: Ajax Amszterdam (holland), Bayern München (német), Juventus (olasz), Lille (francia), Liverpool (angol), Manchester City (angol), Manchester United (angol), Real Madrid (spanyol)

Csoportmásodikok (nem kiemeltek): Atlético Madrid (spanyol), Benfica (portugál), Chelsea (angol – Lőw Zsolt), Internazionale (olasz), Paris Saint-Germain (francia), Salzburg (osztrák), Sporting Lisszabon (portugál), Villarreal (spanyol)

A következő kör sorsolása: December 13. (hétfő), 12:00.

A további menetrend:

Nyolcaddöntők: Február 15-16. és február 22-23. (első mérkőzések), illetve március 8-9. és március 15-16. (visszavágók)

Negyeddöntők: Április 5-6. és április 12-13.

Elődöntők: Április 26-27. és május 3-4.

Döntő: Május 28. (Szentpétervár)

 

Európa Liga

Csoportelsők: AS Monaco (francia), Bayer Leverkusen (német), Crvena Zvezda (szerb), Eintracht Frankfurt (német), Galatasaray (török), Olympique Lyon (francia), Szpartak Moszkva (orosz), West Ham United (angol)

Csoportmásodikok: Dinamo Zagreb (horvát), Lazio (olasz), Napoli (olasz), Olympiakosz Pireusz (görög), Rangers (skót), Real Betis (spanyol), Real Sociedad (spanyol), SC Braga (portugál)

A BL-ből átkerülő csoportharmadik csapatok: Atalanta (olasz), Borussia Dortmund (német), FC Barcelona (spanyol), FC Porto (portugál), RB Leipzig (német – Gulácsi Péter, Willi Orbán, Szoboszlai Dominik), Sevilla (spanyol), Sheriff Tiraspol (moldovai), Zenit (orosz)

A következő kör sorsolása: December 13. (hétfő), 13:00.

A következő körben a Bajnokok Ligájából érkező csapatok oda-visszavágós párharcokat játszanak a csoportmásodikokkal, míg a csoportelsők automatikusan ott lesznek a nyolcaddöntőben.

A további menetrend:

A nyolcaddöntők rájátszása: Február 17. és február 24.

Nyolcaddöntők: Március 10. és március 17.

Negyeddöntők: Április 7. és április 14.

Elődöntők: Április 28. és május 5.

Döntő: Május 18. (Sevilla)

 

Európa Konferencia Liga*

Csoportelsők: AS Roma (olasz), AZ Alkmaar (holland), Basel (svájci), FC Köbenhavn (dán), Feyenoord (holland), Gent (belga), LASK (osztrák), Rennes (francia)

Csoportmásodikok: Bodø/Glimt (norvég), Maccabi Tel-Aviv (izraeli), PAOK (görög), Partizan Belgrád (szerb – Holender Filip), Qarabağ (azeri), Randers (dán), Slavia Praha (cseh), Tottenham (angol) / Vitesse (holland)

Az EL-ből átkerült csoportharmadik csapatok: Celtic (skót), Fenerbahçe (török – Szalai Attila), Leicester City (angol), Midtjylland (dán), Olympique Marseille (francia), PSV Eindhoven (holland), Rapid Wien (osztrák), Sparta Praha (cseh)

(* = az egyelőre elhalasztott Tottenham-Rennes találkozó után lesz majd teljes és pontos a továbbjutók mezőnye)

A következő kör sorsolása: December 13. (hétfő), 14:00.

A következő körben az Európa Ligából érkező csapatok oda-visszavágós párharcokat játszanak a csoportmásodikokkal, míg a csoportelsők automatikusan ott lesznek a nyolcaddöntőben.

A további menetrend:

A nyolcaddöntők rájátszása: Február 17. és február 24.

Nyolcaddöntők: Március 10. és március 17.

Negyeddöntők: Április 7. és április 14.

Elődöntők: Április 28. és május 5.

Döntő: Május 25. (Tirana)