Súlyos bírság és szektorbezárás a magyar légiós csapatának

Az UEFA szidásáért kapott súlyos büntetést Nagy Dominik együttese: a Legiát a pénzbírság mellett egy meccses szektorbezárással is sújtották.
Csakfoci Admin 2017. augusztus 30., szerda 19:18
Az UEFA szidásáért kapott súlyos büntetést Nagy Dominik együttese: a Legiát a pénzbírság mellett egy meccses szektorbezárással is sújtották.
Szerző: Csakfoci Admin 2017. augusztus 30., szerda 19:18
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az Asztana elleni Bajnokok Ligája-selejtezőn az Európai Labdarúgó Szövetséget szidták, a Sheriff elleni EL-rájátszáson már az UEFA-t pénzéhes szervezetként ábrázoló drapériát feszítettek ki a Nagy Dominikot is foglalkoztató Legia Varsó drukkerei. Ezt a szövetség nem nézte jó szemmel, és súlyos büntetést szabott ki a lengyel bajnokra.

Utóbbiért ötvenezer eurós pénzbírságot és szektorbezárást kapott a Legia, következő nemzetközi kupameccsén nem engedhet majd be szurkolókat az északi lelátóra.

 

Átigazolások
Haladás
Próbajáték Plzenben

A cseh élvonalban bronzérmes, Európa Liga-induló Viktoria Plzeň próbajátékra hívta az NB III-as Haladás 21 éves középpályását, a tavasszal 12 bajnokin 6 gólt szerző Krán Attilát.

ETO
Mexikói edző jöhet!
Az ismert mexikói vezetőedző, Efraín Juárez sajtóhírek szerint a magyar bajnok ETO FC-hez igazol, miután távozott a Pumas csapatától.
Diósgyőr
Az NB I-ből igazoltak
Az előző idényben (kölcsönjátékosként) az NB II-ben 10 gólt szerző MTK-szélső, Babinszky Bence Diósgyőrben folytatja pályafutását. (dvtk.eu)
Tovább az összes átigazoláshoz