Nikolicsnak 10 perc is elég volt a gólhoz, de a hajrában botlott a Legia - videó

A magyar csatár megszerezte a vezetést csapatának, ám a hajrában kiengedték a kezükből a három pontot.
admin 2016. december 2., péntek 21:31
Szerző: admin 2016. december 2., péntek 21:31

A lengyel bajnokságban a Nikolics Nemanját foglalkoztató Legia Warszawa a Wisla Plock együttesét fogadta. A hazaiak azzal a tudattal léphettek pályára, hogy amennyiben megverik a kiesés ellen küzdő Wislát, felléphetnek a dobogó harmadik fokára.

Hamar jelét is adta a varsói gárda, hogy igényt tartanak a három pontra, ráadásul Nikolics főszerepet játszott a vezető találatban, ugyanis a magyar csatár góljával került előnybe a Legia. Fordulás után Hamalainen találatával növelte a fórt a hazai gárda, ám Furman révén gyorsan jött a szépítés.

Nikolicsot a 65. percben lekapta a pályáról edzője, és ez a hajrában megbosszulta magát, meglepetésre ugyanis Sylwestrzak révén kiegyenlítettek a vendégek. Innen már nem is tudott újítani a varsói csapat, így fontos pontokat veszítettek, és megragadtak a tabella negyedik helyén.

NIKOLICS GÓLJA VIDEÓN:

Legia Warszawa - Wisla Plock 2-2 (Nikolics 10., Hamalainen 56., Furman 63., Sylwestrzak 78.)

AZ EKSTRAKLASA ÁLLÁSA - TABELLA

Sallai Roland
A Kicker szerint a nyári átigazolási szezonban eldől, hogy a Freiburg magyar játékosa, Sallai Roland hosszabbít vagy távozik.
Riccardo Piscitelli
Megvan a MOL-éra első igazolása: Riccardo Piscitelli a Mezőkövesdtől érkezik az újpestiekhez a következő idényben.
Pászka Lóránd
Bár Pászkára nemigen számít Dejan Stankovic, ő megküzdene a helyéért. Ezzel együtt egy kölcsönadásra is lehet esély nyáron. A Sepsi már többször érdeklődött iránta.