Nikolics ismét betalált, de a csapata kiesett - videó

A Lengyel Kupa harmadik fordulójában csatlakozott be a címvédő Legia Varsó, Nikolics Nemanjával a kezdőben. A másodosztályba tavaly kiesett Gornik Zabrze volt az ellenfél.
Csakfoci Admin 2016. augusztus 10., szerda 21:06
Szerző: Csakfoci Admin 2016. augusztus 10., szerda 21:06

Jól indult a találkozó a varsóiak számára, előbb Hamalainen a 37. percben, majd Nikolics a 39. percben szerzett gólt, így a félidőben már 0-2 volt az állás. A kétgólós előny talán túlságosan is megnyugtatta a Legiát. Kopacz az 54. percben szépített, nem sokkal később Kurzawa egyenlített. A folytatásban újabb gól nem született, így hosszabbításra került sor.

A 107. percben Kopacz ismét betalált, és ez a gól döntőnek bizonyult, meglepetésre a címvédő Legia Varsó kiesett a Lengyel Kupából. Nikolics egyébként végig a pályán volt.