Guzmics végig játszott, Kádár pihent az odavágón.
A lengyel kupában ezúttal Kádár Tamás nélkül állt fel a Lech, a poznaniak Guzmics Richárd csapatát, a Wisla Krakkót fogadták.
A vendégeknél a magyar válogatott védő végig a pályán volt, és csapata a második félidő elején megszerezte a vezetést is.
A hajrában azonban jött Kownacki, és kiegyenlített. Az odavágón tehát még nem dőlt el a továbbjutás kérdése, azonban idegenbeli góljának hála a Wisla várja előnyösebb helyzetből a második mérkőzést.
Lech Poznan - Wisla Krakkó 1-1 (Kownacki 78., ill. Pa. Brozek 48.)
Átigazolások
Ex-Fradi
Gartenmann Olaszországban?
Sajtóhírek szerint Stefan Gartenmann közel áll ahhoz, hogy az olasz másodosztályú Sampdoria játékosa legyen.
BVSC
Szélső érkezett
Az NB II-ben szereplő BVSC szerződtette a ZTE-től távozó 21 éves szélsőt, Papp Csongort.
Vidi
2 támadó érkezhet
A Csakfoci információi szerint Nagy Dominik és Cipf Dominik is a Videoton játékosa lehet.