Légiósok: Nagy Dominik gólpasszaival nyert rangadót a Legia

A tabellán elfoglalt helyezések alapján rangadót játszott, végül azonban simán nyert a Nagy Dominikkal felálló Legia Warszawa Lengyelországban.
Csakfoci Admin 2018. december 1., szombat 23:31
Szerző: Csakfoci Admin 2018. december 1., szombat 23:31

Háromgólos győzelmet aratott a Legia Warszawa a lengyel élvonal szombat esti mérkőzésén. A Nagy Dominikkal felálló fővárosi együttes a forduló előtt a tabellán egy ponttal mögötte álló Korona Kielcét fogadta.

Az 51. perctől már emberelőnyben is játszottak Nagyék, de ekkor már 2-0-ra vezetett a Legia, az első félidőben a magyar válogatott középpályás két gólpasszt is kiosztott: az elsőnél inkább csak róla pattant a labda Cafú elé, aki nem hibázott (1-0), a második találatnál viszont Nagy Dominik sprintje után hozta óriási helyzetbe csapattársát (2-0).

A hajrában a Legia meglőtte a harmadik gólját is, az a támadás légiósunk bedobásából indult (3-0). Nagy Dominik együttese 17 forduló után a második helyen áll az Ekstraklasában, öt ponttal lemaradva a listavezető Lechia Gdansk mögött.

Légiósok: Holman havas pályán adott gólpasszt, a 94. percben vesztett fontos pontokat a DAC - videók
Holman Dávid gólpasszal járult hozzá a listavezető Slovan Bratislava magabiztos győzelméhez Szlovákiában, a Dunaszerdahely közvetlen riválisa ellen az utolsó pillanatokban bukott el két pontot, Vida Kristopher gólt szerzett.