Hihetetlen jelenet: Saját csapattársát ütötte meg, azonnal kiállították a játékost - videó

Nem mindennapi jelenet játszódott le egy lengyel másodosztályú mérkőzésen, egy futballistát saját csapattársa megütéséért állítottak ki.
Csakfoci Admin 2018. augusztus 12., vasárnap 14:34
Nem mindennapi jelenet játszódott le egy lengyel másodosztályú mérkőzésen, egy futballistát saját csapattársa megütéséért állítottak ki.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. augusztus 12., vasárnap 14:34
Átigazolások
MTK Budapest
Profi szerződések
Az MTK Budapest bejelentette, hogy Krikkay Gergő, Pikács Márk, Szendrei Bence és Ördög Gergő is profi szerződést kapott a klubtól.
Ferencváros
Gruber távozott
A Ferencváros magyar válogatott támadója, Gruber Zsombor Belgiumban folytatja pályafutását: a 21 éves játékos pénteken hivatalosan is aláírt a RAAL La Louvière-hez, amely 3+1 éves szerződést kötött vele.
ETO
Csinger ügye is lezárult
A csakfoci.hu korábbi hírének megfelelően Csinger Márk, az ETO FC magyar válogatott hátvédje a Groningennél folytatja pályafutását, a hivatalos bejelentés megtörtént az ügyben.
Tovább az összes átigazoláshoz