Gyurcsónak megpecsételődött a sorsa csapatánál - hivatalos

A Pogon Szczecin hivatalosan is bejelentette, hogy a magyar futballista új csapatot kereshet magának.
Budai László 2017. december 18., hétfő 14:56
A Pogon Szczecin hivatalosan is bejelentette, hogy a magyar futballista új csapatot kereshet magának.
Szerző: Budai László 2017. december 18., hétfő 14:56
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Pogon Szczecin hivatalos honlapján jelentette be, hogy átadólistára tette a csapat magyar játékosát, Gyurcsó Ádámot. Ez annyit jelent, hogy szabadon kereshet új csapatot magának, de természetesen az nem valószínű, hogy ingyen elengedik őt a lengyelek, hiszen továbbra is élő szerződése van.

Mellette Mate Tsintsadze távozásának az útjába sem állnak, és szeretnék lerövidíteni Dariusz Formella kölcsönszerződését.

Gyurcsó helyzetéről legutóbb az együttes edzője is beszélt, aki el is mondta, mi a baja a labdarúgóval. A magyar válogatott játékost még az Ekstraklasa őszi szezonja előtt pihenőre küldték klubjától, és várható volt, hogy nem számítanak rá a jövőben, annak ellenére sem, hogy 2019 júniusáig kontraktus köti a Pogonhoz.

A szélső idén 18 bajnokit játszott, amelyen két gólt rúgott és két gólpasszt adott.

Átigazolások
Mezőkövesd
Hosszabbítás
A Mezőkövesd bejelentette, hogy a csapat 23 éves kapusa, Winter Dániel a következő idényben a klubot erősíti.
ZTE
A Basel lehet a befutó
Akpe Victory a svájci Basel csapatánál folytathatja pályafutását, miután sajtóhírek szerint a ZTE és a Bsel megállapodásra jutott. (Rudy Galetti)
Puskás Akadémia
Utánpótlás-válogatott érkezhet
Információink szerint a Csíkszeredától távozó Brügger Dániel a Puskás Akadémiánál folytathatja pályafutását.
Tovább az összes átigazoláshoz