Talán Gyurcsó lőtte a gólt, de Kádár örülhetett - videó

Hiába szerzett vezetést (valószínűleg) Gyurcsó Ádám góljával a Pogon Szczecin Poznanban, a Kádár Tamással felálló Lech fordított és 3-1-re győzött a vasárnapi bajnokin.
Dudás Gábor 2016. szeptember 11., vasárnap 15:30
Szerző: Dudás Gábor 2016. szeptember 11., vasárnap 15:30

A vendégek 2-1-nél, a 63. percben 11-est lőhettek, de a hazaiak kapusa, Putnocky védeni tudta Zwolinski büntetőjét (Kádár lépett be előtte pechesen ellenfelének), a 89. percben pedig Tetteh találata eldöntötte az összecsapást. Robak az első félidőben duplázni tudott, másodjára 11-esből volt eredményes.

Gyurcsó Ádám a 7. percben szerzett vezetést ügyes góljával, de végül a balhátvédként jól futballozó Kádár Tamás örülhetett a meccs után. Érdkesség, hogy a látszólag Gyurcsó találatának tűnő gólt egyelőre a hosszún a labdába (a gólvonal előtt?) belevetődő Lukasz Zwolinskinak adták.

Lech Poznan – Pogon Szczecin 3-1 (Robak 10., 27. – a másodikat 11-esből, Tetteh 89., ill. Gyurcsó 7.)